O naszej firmie:Nasza rodzinna firma istniejąca od 1999 roku jest dostawcą szyb zespolonych i ramek okleinowanych do drzwi.

Współpracujemy z wieloma producentami drzwi. Przeszklenia pełnią ważną rolę w drzwiach, gdyż obok swoich wizualnych atutów odpowiadają za doświetlenie danego pomieszczenia oraz bezpieczeństwo.

Duże możliwości produkcyjne pozwalają nam na oferowanie szerokiej gamy produktów związanych z tym obszarem. Wszystko zależy od dobrania odpowiednich szkieł składowych, dzięki czemu można nadać szybie zespolonej indywidualnego charakteru.

Oferowane przeszklenia mogą przybierać różne kształty, jak np. łuki, owale, kapliczki, prostokąty oraz wiele innych. Podobnie zresztą jest z ramkami do przeszkleń, które dostępne są w różnych kształtach i kolorach.

Jesteśmy w stanie opracować i wykonać nowe wzory ramek i przeszkleń w odpowiedzi na zapotrzebowanie każdego klienta. Wykonanie innego zdobienia na życzenie, od drobnych zmian koloru, kształtu, grubości zespolenia, do całkowicie indywidualnych zamówień to dla nas nie problem. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Wzrastające zapotrzebowanie na szyby utrudniające włamanie przyczyniło się do wprowadzenia do naszej oferty szyb zespolonych wyposażonych w szkło zewnętrzne antywłamaniowe VSG 3.3.1. W wypadku jego stłuczenia, warstwa folii zabezpiecza przed przebiciem i utrzymuje kawałki szkła w niezmienionej pozycji. Dodatkowo stosujemy w naszych przeszkleniach szkło hartowane o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, które jest 4-krotnie bardziej wytrzymałe od tradycyjnego, a w przypadku rozbicia rozpada się na małe kawałeczki o nieostrych krawędziach. (tzw. szyby bezpieczne).

Wszystkie firmy zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do współpracy.

Nasi partnerzy:

Copyright © 2019 by WITRONA. All rights reserved.